Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Unikał „odsiadki”! Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie!

Unikał odbycia kary, teraz w więzieniu może spędzić nawet do 10 lat. Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 35-latka. Zatrzymany przez miejscowych policjantów mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary kilkunastu dni pozbawienia wolności. W miejscu, w którym przebywał ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli ponad 65 gramów marihuany i ponad 180 gramów amfetaminy.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W piątek, 29 listopada policjanci z Wydziału Prewencji ostrowieckiej komendy na podstawie nakazu sądowego zatrzymali 35-latka, który poszukiwany był do odbycia kary kilkunastu dni pozbawienia wolności. Szybko okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej znacznie powiększy wyrok. Podczas czynności ostrowieccy kryminalni postanowili zweryfikować posiadane informacje na temat narkotykowego procederu, którym mógł zajmować się poszukiwany.

W trakcie przeszukania jego pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze znaleźli nasiona konopi indyjskich, fajkę wodną, ponad 65 gramów suszu roślinnego oraz ponad 180 gramów białego proszku. Substancje wstępnie zweryfikowane jako marihuana i amfetamina trafiły do dalszych badań laboratoryjnych, a 35-latek do więziennej celi.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił ostrowieckiej prokuraturze na wystąpienie do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Kolonia Inwalidzka ma nowego sołtysa! Jadwigę Banasik zastąpiła Aleksandra Ćwiek!

FAKTY

Policja poszukuje chłopca z nagrania!

FAKTY

16-latek z gminy Waśniów zmarł na skutek hipotermii? To wstępne ustalenia prokuratury!

FAKTY

Współczesne babcie tańczą rock and rolla! Uczniowie SP w Bałtowie pamiętali o swoich babciach i dziadkach! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this