Znajdź nas na

FAKTY

Unikali kary, „wpadli w ręce” ostrowieckich mundurowych!

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 21 do 35 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 21-letni ostrowczanin, który za posiadanie znacznej ilości narkotyków musi „odpokutować” karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: Świętokrzyska Policja

Wczoraj (25 maja)  w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy wpadło 3 poszukiwanych. Jako pierwszy z wolnością na 75 dni pożegnał się 35-latek. Mężczyzna musi „odpokutować” za przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez miejscowy sąd rejonowy. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 21-latek. Jak ustalili stróże prawa był on również poszukiwany na podstawie  zarządzenia wydanego przez ostrowiecki sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków ostrowczanin za „kratkami” musi spędzić 1 rok i 4 miesiące. Trzecim zatrzymanym okazał się 56-latek. Mieszkaniec gminy Bodzechów miał do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Po opłaceniu grzywny został zwolniony.

Aktualna lista osób poszukiwanych dostępna jest pod linkiem poniżej

 listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this