Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Uprawiała konopie indyjskie w… filiżance!

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 17-latce z gminy Bodzechów, która zatrzymana została przez ostrowieckich policjantów za posiadanie 5 gramów środków odurzających. Wstępne badania wskazują na marihuanę. Ponadto nastolatka roślinę nielegalnej konopi
indyjskiej uprawiała w… filiżance. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Ostrowieccy kryminalni podejrzewali, że 17-letnia mieszkanka gminy Bodzechów może posiadać w miejscu zamieszkania narkotyki. W związku z tym postanowili zweryfikować swoje informacje. Wczoraj wieczorem (wtorek, 4 czerwca) zapukali do drzwi mieszkania młodej kobiety. W trakcie niezapowiedzianej wizyty stróże prawa ujawnili w pokoju 17-latki susz roślinny, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana w ilości blisko 5 gramów oraz dwie kruszarki i metalową fajkę.

Dodatkowo mundurowi na półce w regale znaleźli uprawianą w filiżance roślinę nielegalnej konopi indyjskiej. Zabronione środki zostały zabezpieczone, a 17-latka zatrzymana i umieszczona w policyjnej celi. Dziś usłyszała zarzut. Za te przestępstwa zgodnie z prawem grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this