Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Uwaga na zmiany w organizacji ruchu! Trwa policyjna akcja „Znicz”!

Od 31 października 2019 roku od godziny 6.00 do 3 listopada 2019 roku, do godziny 0.00 policjanci z ostrowieckiej komendy w ramach akcji
„Znicz” będą prowadzić działania, których głównym celem będzie zapewnienie płynności i bezpieczeństwa w ruchu drogowym w rejonie cmentarzy na terenie powiatu ostrowieckiego.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W związku z dużym natężeniem ruchu w okresie Dnia Wszystkich Świętych policjanci z ostrowieckiej drogówki będą stale monitorować płynność ruchu pojazdów i w zależności od potrzeb będą ręcznie kierować ruchem w celu jego usprawnienia.

Celem działań będzie przede wszystkim zapewnienie uczestnikom ruchu drogowego bezpieczeństwa podczas podróży oraz sprawnego poruszania się pojazdami w rejonie cmentarzy. W pobliżu nekropolii zostaną wprowadzone ograniczenia w zatrzymywaniu się i parkowaniu pojazdów.
Policjanci w ramach działań „Znicz ” będą współpracować z ostrowiecką Strażą Miejską, organizacją „STRZELEC” oraz wolontariuszami z Zespołu Szkół w Solcu ad Wisłą. Wolontariusze będą udzielać pomocy osobom starszym w przemieszczaniu się po nekropoliach oraz we wskazywaniu wolnych miejsc parkingowych.

Na jakie utrudnienia muszą przygotować się kierowcy?

W rejonie cmentarza przy ulicy Ostrowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim wprowadzono zakaz zatrzymywania się. Takie same zakazy w dniach od 30 października do 5 listopada będą także obowiązywały na ul. Długiej i Granicznej.

Mundurowi apelują do mieszkańców powiatu o stosowanie się do zmiany organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza oraz o rozwagę podczas prowadzenia pojazdów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Zaginął ostrowczanin! Policja prosi o pomoc!

FAKTY

Wiceprezydent przeprasza za błędy ortograficzne!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this