Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Wicemistrzostwo dla młodzików z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.

Gratulacje, to za mało dla młodych szczypiornistów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego z Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy we wczorajszym zwycięskim meczu pokonali SPR Wisła I Sandomierz 35:26, zdobywając tym samym wicemistrzostwo województwa świętokrzyskiego w piłce ręcznej

fot. SMS Ostrowiec Świętokrzyski

Zwycięstwo młodych zawodników ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w  Ostrowcu Św., reprezentujących KS KSZO Ostrowiec piłka ręczna młodzików rocznik 2004-2005 sprawiło, że automatycznie uzyskali awans do rozgrywek na szczeblu centralnym w 1/16 Pucharu ZPRP młodzików.

Zdobyty tytuł i awans do dalszej gry w Pucharze Polski Młodzików jest powodem do dumy i radości samych zawodników, a także trenera. Jak mecz ocenia trener młodzików?  

–  Chłopcy bardzo fajnie zagrali mecz. Mimo, że na początku spotkania wynik był „na styku”, bramka za bramkę, w jedną i drugą stronę. Dopiero później moja drużyna zaczęła zdobywać coraz większą przewagę bramkową i zaczęła uciekać rywalom. Nie pozwoliliśmy na nawiązanie równorzędnej walki, zdecydowanie wygrywając mecz – powiedział nam w rozmowie telefonicznej, nie ukrywając radości, Jacek Wziątek, trener młodzików.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this