Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

Koronawirus nie oszczędza także osób w młodym wieku. Pokazują to dzisiejsze popołudniowe dane, jakie otrzymaliśmy od Ewy Łukomskiej, rzecznika prasowego Wojewody Świętokrzyskiego. Nastolatek z powiatu ostrowieckiego jest jedną z 29 zakażonych koronawirusem osób.

Zdjęcie ilustracyjne

W województwie świętokrzyskim potwierdzono 29 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To starszy mężczyzna z powiatu skarżyskiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, młoda kobieta z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu starachowickiego, chłopiec z powiatu starachowickiego, starsza kobieta z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu starachowickiego, starszy mężczyzna z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, młoda kobieta z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu starachowickiego, młoda kobieta z powiatu ostrowieckiego, nastolatek z powiatu ostrowieckiego, młody mężczyzna z powiatu kieleckiego, starszy mężczyzna z powiat kieleckiego, kobieta w sile wieku z powiatu ostrowieckiego, młoda kobieta z powiatu starachowickiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu ostrowieckiego, młody mężczyzna z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiat starachowickiego, mężczyzna w sile wieku z powiat starachowickiego, młoda kobieta z powiatu starachowickiego.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 195 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Oprócz 29 osób z województwa świętokrzyskiego, zakażeni są także mieszkańcy województw: śląskiego (54), mazowieckiego (52), łódzkiego (35), małopolskiego (12), dolnośląskiego (11), podlaskiego (1) i wielkopolskiego (1).

Zmarło 10 osób zakażonych koronawirusem. Najmłodsza z ofiar koronawirusa miała 51 lat i leczona była w szpitalu w Jeleniej Górze, najstarsza – 92 lata, leczona była w szpitalu w Zgierzu.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi G. trafił do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Św.!

FAKTY

13 nowych zakażeń koronawirusem w województwie świętokrzyskim!

FAKTY

Czy mieszkańcy zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej Zakładów Porcelany Ćmielów o podwyżkach poinformowani zostali w prawidłowy sposób?

FAKTY

Kolejnych 21 komputerów w ramach projektu Zdalna Szkoła+ trafiło do gminy Kunów! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this