Znajdź nas na

FAKTY

Wyjazdowa Misja Gospodarcza na Targi Hannover Messe 2023!

Województwo Świętokrzyskie ogłasza nabór wniosków dla przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego (10 miejsc) działających w sektorze metalowo – maszynowym lub odlewniczym w wyjazdowej misji gospodarczej na targi HANNOVER MESSE 2023, w terminie 16-21 kwietnia 2023 r. W ramach dofinansowania uczestnictwa w misji Organizator pokrywa dla jednego uczestnika, w ramach pomocy de minimis 100% wysokości kosztów tj. m.in.: przelotów, przejazdów, zakwaterowania w hotelu, wyżywienia, przejazdów lokalnych, transportu niezbędnych materiałów, ubezpieczenia zdrowotnego na czas wyjazdu oraz powierzchni na stoisku wystawienniczym Województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: www.hannovermesse.de

Wyjazdowa misja gospodarcza organizowana jest przez Oddział ds. Promocji Gospodarczej Regionu Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w ramach projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego: „Świętokrzyskie – hard to pronunce, easy to do business in”,  Działanie 2.4 – „Promocja gospodarcza kluczowych branż gospodarki regionu”, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, na lata 2014-2020.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki, określone w Formularzu zgłoszeniowym (Kryteria formalne/ wejścia).

  • Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorców – maksymalnie jeden przedstawiciel z jednego przedsiębiorstwa.
  • Termin nadsyłania wniosków do 10.01.2023 r.

Wypełnione i podpisane Wnioski należy składać osobiście w sekretariacie Departamentu Inwestycji i Rozwoju – Kielce, ul. Sienkiewicza 63 lub przesłać: tradycyjną drogą pocztową (decyduje data wpływu) lub e-mailową skan na adres elektroniczny pracowników Departamentu Inwestycji i Rozwoju:

tomasz.stepniewski@sejmik.kielce.pl lub piotr.zoladek@sejmik.kielce.pl

w tytule e-maila: Wyjazdowa misja gospodarcza na targi HANNOVER MESSE 2023

  • Kontakt:

Tomasz Stępniewski, Piotr Żołądek

tel. 41 365 81 8141 365 81 90

Wnioski nadesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this