Znajdź nas na

FAKTY

Z Rynku na Siennieńską. Oddział 1 PKO BP w Ostrowcu Świętokrzyskim zmieni siedzibę?

– Pracujemy nad tym, aby Oddział 1 PKO Banku Polskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim zmienił siedzibę z ulicy Rynek na ul. Siennieńską pod koniec 2022 roku – poinformowała nas Małgorzata Witkowska z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Zespołu Komunikacji Produktowej PKO Banku Polskiego. Placówka będzie mieściła się na parterze, aby ułatwić dostęp osobom z niepełnosprawnościami.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nowa lokalizacja Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim znajdować się będzie  ok. 50 m. od obecnej. Oddział przeniesie się z ulicy Rynek na ulicę Siennieńską. Placówka będzie mieściła się w nowym budynku – na parterze, aby ułatwić dostęp osobom z niepełnosprawnościami, osobom starszym oraz rodzicom z małymi dziećmi.

–  W oddziale oprócz tradycyjnej obsługi, klienci będą mogli korzystać z samoobsługowego stanowiska internetowego, czynnych całą dobę dwóch bankomatów z funkcją wpłatomatu oraz wrzutni nocnej. Przy wejściu do oddziału ustawione zostanie urządzenie z elektronicznym systemem zarządzania kolejką – wyjaśnia Małgorzata Witkowska z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Zespołu  Komunikacji Produktowej PKO Banku Polskiego.

Dodaje, że przeniesienie lub modernizacja oddziału wynikają ze zmieniających się potrzeb i preferencji klientów, którzy coraz częściej wybierają kanały zdalne do kontaktu z bankiem. 

– PKO Bank Polski od lat obserwuje ten trend wśród swoich klientów, a pandemia SARS-CoV-2 dodatkowo go nasiliła. Bank zmierza w kierunku cyfryzacji większości procesów. Więcej szczegółów będziemy mogli podać po uruchomieniu oddziału w nowej lokalizacji – podsumowuje Małgorzata Witkowska. 

1 Comment

1 Comment

  1. Gość

    5 listopada, 2022 at 11:03

    A co z piękną kamienicą przy Rynku? Jest już pewnie pomysł. Chętnie go poznamy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this