Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zaginął 37-letni mieszkaniec powiatu ostrowieckiego! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Zaginiony Karol Wojtyła ostatni raz widziany był w środę, 17 kwietnia, kiedy to w godzinach porannych wyszedł z domu i pojechał do pracy do Starachowic. Kontakt z rodziną nawiązał po raz ostatni 18 kwietnia, od tego czasu nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach!

W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w spodnie jeansowe, kurtkę w kolorze brązowo-szarym, buty sportowe grafitowe. Rysopis zaginionego : wzrost 178 cm, włosy krótkie proste w kolorze ciemny bląd, nos prosty, oczy zielono-niebieskie, uszy małe, brak górnej jedynki w uzębieniu. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne w czarnych plastikowych oprawkach.

Posiada znaki szczególne w postaci tatuaży na przedramionach, ramieniu i nodze. Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Karola Wojtyły bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this