Znajdź nas na

FAKTY

[AKTUALIZACJA – mężczyzna się odnalazł] Zaginął Włodzimierz Kaczor! Ostrowczanin po raz ostatni widziany był 24 stycznia!

Ostrowieccy mundurowi poszukują 61-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, Włodzimierza Kaczora. Zaginiony po raz ostatni widziany był 24 stycznia 2022 roku, kiedy to oddalił się z miejsca zamieszkania. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Włodzimierz Kaczor fot. Świętokrzyska Policja

Rysopis zaginionego : wzrost 176 cm, średniej budowy ciała, włosy siwe, posiada zakola, nos duży garbaty, uszy odstające, przygarbiona sylwetka. Mężczyzna posiada widoczne braki w uzębieniu. W chwili zaginięcia Włodzimierz Kaczor ubrany był w kurtkę zimową koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru szarego, spodnie koloru czarnego oraz buty zimowe koloru czarnego. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat zaginionego bądź mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 nr tel. 47 8042205 , 8042382 lub numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this