Znajdź nas na

FAKTY

Zatrzymani z narkotykami!

Ostrowieccy policjanci przy wsparciu wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach w miniony weekend zatrzymali łącznie 5 osób podejrzewanych o posiadanie narkotyków lub kierowanie pojazdem, będąc pod ich wpływem. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przez sądem.

Źródło: Adobe Stock

Policjanci z ostrowieckiej komendy przy wsparciu kryminalnych z Kielc podczas minionego weekendu zatrzymali łącznie 4 osoby posiadające przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Wśród zatrzymanych mężczyzn znajdował się 15-latek, u którego policjanci ujawnili amfetaminę. Grozi im do 3 lat  pozbawienia wolności. O losie 15-latka zadecyduje Sąd Rodzinny. Za swoje zachowanie nastolatek może zostać umieszczony  w młodzieżowym ośrodku wychowawczym lub w zakładzie poprawczym.

Kolejnym zatrzymanym był 29-letni mieszkaniec powiatu lipskiego, który w trakcie kontroli zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia u interweniujących stróżów prawa. Mężczyzna został poddany badaniu narkotestem, który potwierdził, iż prowadził on pojazd będąc pod wpływem środków odurzających. 29-latkowi zatrzymano prawo jazdy oraz pobrano krew do badań laboratoryjnych. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara do 2 lat więzienia.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this