Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zgubiła go słabość do czekolady!

Jak zgubne może być uzależnienie od czekolady, przekonał się 35-letni mężczyzna podejrzany o kradzież 60 opakowań czekoladek o wartości blisko 750 złotych. Jego 18-letniego wspólnika poszukuje policja. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności!

naOSTRO.info

W miniony piątek, 15 lutego, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu z ostrowieckiej komendy, zatrzymali 35- letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego, podejrzanego o kradzież sklepową z jednego z marketów na terenie miasta.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wspólnie ze swoim 18-letnim kompanem,w miniony piątek, z jednego z marketów, ukradł 60 opakowań czekoladek. Ustalenia policjantów potwierdził zapis ze sklepowego monitoringu.

Łącznie mężczyźni ukradli słodycze warte w sumie blisko 750 złotych. 35-latek w minioną sobotę usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał.  Mężczyzna w przeszłości był już karany za tego typu przestępstwa.  Zatrzymanie jego 18-letniego wspólnika, to tylko kwestia czasu.

Teraz 35-letni mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież, której dopuścił się w warunkach recydywy, może grozić mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Żródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this