Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Znamy nieoficjalne wyniki wyborów w gminie Bałtów!

Henryk Cichocki, Henryk Cielebąk, Dorota Przygoda, Jarosław Róg, Jarosław Chodała, Małgorzata Kot, Zdzisław Mierzejewski, Jerzy Dunal, Aneta Kudas, Anna Mroczek, Krzysztof Misiura, Grzegorz Nowak, Ewelina Łaska z KWW Przyjazna Gmina – Wspólne Dobro, a także Piotr Śmigiel z KWW Pętkowic i Pętkowic Kolonii i Ireneusz Grabski z KWW Ireneusza Grabskiego zasiądą w nowej radzie gminy w Bałtowie, to nieoficjalne wyniki dzisiejszych (niedziela, 23 luty) wyborów w gminie Bałtów. Na ich potwierdzenie trzeba będzie poczekać do jutra.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że przedterminowe wybory w Bałtowie to efekt referendum, jakie odbyło się w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas mieszkańcy gminy Bałtów w składzie: Henryk Cielebąk, Henryk Cichocki, Halina Szczykutowicz, Grażyna Gąsior, Krzysztof Misiura, Piotr Pielczarski, Józef Pytlak, Wiesław Forgiel, Grzegorz Nowak i Jerzy Dunal stworzyli grupę inicjatywną, która zaproponowała  przeprowadzenie lokalnego referendum w gminie Bałtów. W jej skład weszli przedstawiciele różnych zawodów, związani z życiem społecznym, kulturalnym, a także samorządowym gminy.

W referendum mieszkańcy większością głosów opowiedzieli się za odwołaniem rady gminy w Bałtowie. Do czasu wyboru nowej rady gminy, jej funkcję przejął Henryk Cichocki. 

Dziś, jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, mieszkańcy gminy Bałtów zadecydowali, że zasiądzie w niej 13 radnych z KWW Przyjazna Gmina – Wspólne Dobro: Henryk Cichocki, Henryk Cielebąk, Dorota Przygoda, Jarosław Róg, Jarosław Chodała, Małgorzata Kot, Zdzisław Mierzejewski, Jerzy Dunal, Aneta Kudas, Anna Mroczek, Krzysztof Misiura, Grzegorz Nowak, Ewelina Łaska, a także Piotr Śmigiel z KWW Pętkowic i Pętkowic Kolonii i Ireneusz Grabski z KWW Ireneusza Grabskiego.

Na oficjalne wyniki trzeba będzie poczekać do jutra.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dyrektorzy ostrowieckiego szpitala lekceważą zasady bezpieczeństwa! Na co jeszcze stać Andrzeja Gruzę?

FAKTY

Czeski film w ostrowieckim szpitalu!

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this