Znajdź nas na

FAKTY

Zniszczył wiatę przystankową w gminie Kunów! 

Ostrowieccy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 29-latka, który jest podejrzany o zniszczenie przystankowej wiaty w jednej z miejscowości w gminie Kunów. Wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 9500 złotych. 29-latkowi, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

W minione poniedziałkowe (31 lipca)  popołudnie  dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który na terenie gminy Kunów ma demolować wiatę przystankową, wybijając w niej szyby. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z miejscowego komisariatu. Mundurowi w rozmowie z bezpośrednim świadkiem ustalili rysopis sprawcy, a następnie w wyniku szybko podjętych działań zatrzymali podejrzanego, 29-letniego mieszkańca gminy Kunów.

W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Z ustaleń policjantów wynika, że to nie pierwszy taki wybryk mężczyzny, gdyż w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Pracownicy gminy wycenili wartość strat na kwotę ponad 9500 zł. Za ten czyn mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

W miniony poniedziałek na terenie gminy Kunów odnotowano kilka podobnych zdarzeń. Trwają czynności, które mają na celu ustalenie czy zatrzymany ma również związek z innymi uszkodzeniami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this