SPORT

Zwycięski sparing KSZO1929 przy Kolejowej

Na boisku treningowym przy ulicy kolejowej, zespół KSZO1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozegrał sparing ze IV-ligową Energią Kozienice.

KSZO1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Pomimo, że pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, to w drugiej połowie ostrowieccy piłkarze poradzili sobie bez większych problemów, strzelając przeciwnikowi trzy gole. Po przypieczętowaniu zwycięstwa w 90 minucie przez Kamila Bełczowskiego, sparing zakończył się wynikiem 3:0 dla KSZO1929.

Bramki kolejno zdobywali Kamil Łokieć (55’), Piotr Kutera (87’) i Kamil Bełczowski (90’).

Po odejściu Kamila Zacharskiego, ostrowiecki klub pozostał bez podstawowego zawodnika. Problem związany z brakiem bramkarza został już rozwiązany. W sparingowym meczu między słupkami ostrowieckiej bramki stanął Dorian Frątczak, który podpisał umowę z KSZO1929 do 30 czerwca 2019 roku. Frątczak jesienią reprezentował barwy Stali Stalowa Wola, gdzie rozegrał 12 spotkań ligowych. Po zakończeniu rundy jesiennej klub ze Stalowej Woli rozwiązał z nim umowę.