Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Auto wjechało do rzeki, ranne 8-letnie dziecko!

8-letnia dziewczynka została ranna w wypadku, który wydarzył się w niedzielne popołudnie w Napękowie (Świętokrzyskie). Samochód osobowy, którym kierowała matka dziecka, wjechał do rzeki.

Grafika: naOSTRO.info

Do wypadku doszło w Napękowie w gminie Bieliny w powiecie kieleckim. „Według wstępnych ustaleń, 49-letnia kobieta, kierująca osobowym renault, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała z drogi i wjechała do pobliskiej rzeki. 8-letnia dziewczynka, która jechała w pojeździe, została samolotem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana na badania do szpitala” – powiedziała PAP asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

49-letnia kobieta była trzeźwa. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku. (PAP)

Autor: Janusz Majewski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w elitarnym gronie szpitali wyróżnionych w projekcie „Wymagaj Jakości”

FAKTY

Para z Ostrowca Świętokrzyskiego usłyszała zarzuty oszustwa i kradzieży. Grozi im 8 lat więzienia

FAKTY

Punkt paszportowy w Ostrowcu Św. już prawie gotowy!

FAKTY

PKW oficjalnie: Karol Nawrocki wygrywa wybory prezydenckie z wynikiem 50,89 proc.; Rafał Trzaskowski uzyskał 49,11 proc. głosów

FAKTY

Reklama


Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this