Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

39 piratów drogowych zatrzymanych!

Wczoraj (7 stycznia) policjanci z ostrowieckiej drogówki przeprowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”. Na „celowniku” mundurowych znaleźli się kierowcy przekraczający dozwoloną prędkość. Stróże prawa zatrzymali 39 kierujących, którzy nie stosowali się do dopuszczalnych prędkości.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

We wtorek, 7 stycznia od wczesnych godzin porannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na drogach powiatu ostrowieckiego prowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji pod kryptonimem „Kaskadowy Pomiar Prędkości”.

Głównym celem przeprowadzonych wczoraj działań było zapobieganie ewentualnym wypadkom drogowym poprzez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

Podczas wtorkowej akcji, mundurowi skontrolowali łącznie 93 pojazdy i ujawnili 39 kierujących, którzy nie stosowali się do dopuszczalnych prędkości.

Przypomnijmy, że kierującemu, który porusza się pojazdem w terenie zabudowanym, przekraczając dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radny powiatowy podczas sesji apelował do wójta Waśniowa! Dzięki jego interwencji transport uczniów odbędzie się zgodnie z prawem!

FAKTY

Wioletta Zbrożyna: Jak już coś się stanie, to będzie za późno! Apel mieszkanki na sesji Rady Gminy w Waśniowie!

FAKTY

Oprócz miłości do bliźniego, warto promować miłość do ojczyzny! Ostrowieccy Patrioci uczcili pamięć o Armii Krajowej!

FAKTY

Sergiusz Ziewiec z KP PSP w Starachowicach najlepszym pływakiem wśród strażaków! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this