Znajdź nas na

FAKTY

Czy promocja miasta „w mieście” ma sens? Zapytaliśmy o baner przy Świętokrzyskim Banku Żywności!

Czy promocja miasta w mieście przynosi efekty, a przede wszystkim czemu ma służyć i jaki ma sens? Dwa tygodnie temu w Urzędzie Miasta w Ostrowcu Św. zapytaliśmy o baner, znajdujący się w pobliżu Świętokrzyskiego Banku Żywności przy Alei 3 Maja w Ostrowcu Św. Zapytaliśmy jaki był jego koszt, w ramach jakich środków został wykonany, a przede wszystkim jaki jest jego cel?

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Po lewej stronie napis Tożsamość, a pod nim pieczęć z napisem: Ostrowiec Św. Od Nowa, tuż obok napis Kultura, a pod nim logotyp Ostrowieckiego Browaru Kultury, pośrodku herb Ostrowca Św. z nazwą miasta, a pod nim napis: Prezydent Miasta Ostrowca Św. – Jarosław Górczyński, obok napis sport i herb KSZO, a także napis Przemysł z wizerunkiem, sądząc po dymiącym kominie – huty.   Tak wygląda baner, który od jakiegoś czasu przez chwilę, zobaczyć mogą wjeżdżający na wiadukt na Alei 3 Maja w Ostrowcu Św. kierowcy lub pasażerowie autobusów, pod warunkiem, że stoją w korku. Baner zobaczyć mogą także petenci Powiatowego Urzędu Pracy, ponieważ znajduje się vis a vis tego obiektu. Jaki był jednak jego cel i ile kosztował?  

– Całkowity koszt wykonania baneru wraz z projektem graficznym i montażem wyniósł 4 674  zł brutto – czytamy w odpowiedzi, pod którą podpisała się Anna Niedbała, sekretarz miasta Ostrowca Św. 

Konstrukcja, na której wisi jest własnością gminy. Zadania to zostało sfinansowane z budżetu gminy, ze środków zaplanowanych na promocję miasta.  Wykonawcą była firma:  Kreograf Sp. z o.o. 

Zapytaliśmy także jaki jest cel baneru, który ze względu na miejsce, w którym został umieszczony widzą tylko przez chwilę kierowcy lub pasażerowie autobusów,  wjeżdżający na wiadukt na Alei 3 Maja. 

– Zarówno ten baner, jak i każdy inny, jest jednym z elementów zaplanowanych działań, realizowanych w obszarze promocji miasta, których celem jest budowanie i utrwalanie budzącej pozytywne konotacje, silnej marki Ostrowca Świętokrzyskiego. Implementowane w różnych sferach przestrzeni publicznej miasta pomarańczowo-czarne barwy mają silne zakorzenienie w lokalnej historii i tożsamości Ostrowca, dzięki czemu są łatwo akceptowalne przez naszych mieszkańców – wyjaśnia w piśmie Anna Niedbała

Otwartym pozostaje pytanie czy tego typu promocja miasta w mieście ma sens? I jakie korzyści daje mieszkańcom Ostrowca Św.? 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

Nowy MG HS w Ożarowie – inwestycja w sprawność urzędu i lepszą obsługę mieszkańców!

FAKTY

Pensjonariusze Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Sobowie: „Tutaj mamy lepiej jak w niebie!”

FAKTY

Gmina Ożarów: Biblioteka w Jakubowicach ma szansę „na metamorfozę”! 

FAKTY

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Baćkowicach Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Baćkowicach

Świętokrzyskie: Śmiertelny wypadek na DK42; ciężarówka potrąciła na pasach 14-latkę!

FAKTY

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this