Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Amator damskich torebek powrócił! Przechytrzyła go okradziona kobieta!

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o 19-latku, który szczególnym upodobaniem obdarzył damskie torebki, a właściwie ich zawartość. W minioną sobotę, 10 sierpnia policjanci z Wydziału Prewencji ostrowieckiej komendy zatrzymali go po dokonaniu trzeciej kradzieży torebki na tzw. wyrwę. Teraz może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na przestrzeni ostatnich 3 tygodni aż 3-krotnie doszło do kradzieży damskich torebki na tzw. wyrwę. Do wszystkich tych zdarzeń doszło w bardzo niewielkiej odległości od siebie, a sprawca zwykle uciekał w tym samym kierunku. Pokrzywdzonymi zawsze były starsze kobiety, które nie były w stanie dogonić sprawcy.

Jednak w minioną sobotę pokrzywdzona, 63-latka cały czas podążała za sprawcą. Tego 19- latek nie mógł się spodziewać. Po dokonaniu kradzieży uciekł jak zwykle do pobliskiego wieżowca, wjechał na najwyższe piętro, przejrzał zawartość torebki, z której podobnie jak w poprzednich przypadkach zabrał pieniądze i telefon komórkowy, a pozostałe rzeczy porzucił. 19-latek opuścił blok inną klatką i przeszedł się w stronę swojego miejsca zamieszkania. Nie dotarł tam jednak, gdyż został zatrzymany przez policyjny partol z miejscowej jednostki, a następnie rozpoznany przez pokrzywdzoną kobietę. Mężczyzna w trakcie czynności przyznał się do trzech kradzieży torebek, za które usłyszał już zarzuty.

Za to przestępstwo mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this