Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Amator damskich torebek powrócił! Przechytrzyła go okradziona kobieta!

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o 19-latku, który szczególnym upodobaniem obdarzył damskie torebki, a właściwie ich zawartość. W minioną sobotę, 10 sierpnia policjanci z Wydziału Prewencji ostrowieckiej komendy zatrzymali go po dokonaniu trzeciej kradzieży torebki na tzw. wyrwę. Teraz może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na przestrzeni ostatnich 3 tygodni aż 3-krotnie doszło do kradzieży damskich torebki na tzw. wyrwę. Do wszystkich tych zdarzeń doszło w bardzo niewielkiej odległości od siebie, a sprawca zwykle uciekał w tym samym kierunku. Pokrzywdzonymi zawsze były starsze kobiety, które nie były w stanie dogonić sprawcy.

Jednak w minioną sobotę pokrzywdzona, 63-latka cały czas podążała za sprawcą. Tego 19- latek nie mógł się spodziewać. Po dokonaniu kradzieży uciekł jak zwykle do pobliskiego wieżowca, wjechał na najwyższe piętro, przejrzał zawartość torebki, z której podobnie jak w poprzednich przypadkach zabrał pieniądze i telefon komórkowy, a pozostałe rzeczy porzucił. 19-latek opuścił blok inną klatką i przeszedł się w stronę swojego miejsca zamieszkania. Nie dotarł tam jednak, gdyż został zatrzymany przez policyjny partol z miejscowej jednostki, a następnie rozpoznany przez pokrzywdzoną kobietę. Mężczyzna w trakcie czynności przyznał się do trzech kradzieży torebek, za które usłyszał już zarzuty.

Za to przestępstwo mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Krzysztof Ołownia: Troską każdego dyrektora powinna być chęć pozyskania fachowej kadry!

FAKTY

Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! Od dofinansowania na żłobki i kluby dziecięce, po galę Talentów Świętokrzyskich! [VIDEO]

FAKTY

Mauzoleum czy Spółdzielnia Mieszkaniowa! Sprawą zajęła się prokuratura!

FAKTY

Ponad milion złotych za 120 metrowy budynek dla rad osiedlowych!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this