Znajdź nas na

FAKTY

Biała niedziela, czyli dzień otwarty w Centrum Zdrowia Psychicznego!

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii zaprasza w niedzielę 9 października 2022 r. na “Białą Niedzielę”, czyli dzień otwarty w Centrum Zdrowia Psychicznego, oraz na wystawę prac podopiecznych Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii, której otwarcie odbędzie się w poniedziałek 10 października o godz. 10.00 we foyer Kieleckiego Centrum Kultury.

W trakcie “Białej Niedzieli” nieodpłatnie do dyspozycji mieszkańców będą: terapeuta uzależnień, psycholog, oraz lekarze specjaliści dedykowani zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Zapraszamy w godzinach 9.00 – 15.00, budynek CZP, ulica Kusocińskiego 59 w Kielcach.

Wydarzenia organizowane są w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który co roku obchodzony jest właśnie – 10 października.  Gościom zostanie zapewniony  komfort osobistej rozmowy z doświadczonym personelem ŚCP. Specjaliści mogą pomóc w osiągnięciu emocjonalnego balansu. W przestrzeni, którą przygotowaliśmy nie będzie tematów tabu, niewłaściwych czy krępujących pytań. Na to spotkanie wystarczy przyjść, nie ma konieczności  umawiania się.

W czasie “Białej Niedzieli” w ŚCP dowiemy się, że o zdrowie psychiczne należy dbać w równym stopniu co o fizyczną dyspozycyjność.

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii to nie tylko szpital, to także Poradnie Zdrowia Psychicznego dla dzieci i dorosłych, gdzie prowadzone są refundowane przez NFZ terapie, pozwalające odzyskać równowagę psychiczną. Lekarze, terapeuci, psychologowie pracują między innymi z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju uzależnienia, w tym te które dotykają także najmłodszych – jak uzależnienie od nowoczesnych technologii.

“Biała Niedziela” 9 października  w ŚCP będzie okazją by skonsultować swoje wątpliwości i porozmawiać o możliwościach uzyskania pomocy.

Jednocześnie informujemy, że osoby które chciałyby rozpocząć leczenie w CZP powinny umówić się na pierwszą wizytę telefonicznie: 41 252 41 38.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this