Znajdź nas na

GMINA KUNÓW

Burmistrz Kunowa zaprasza na Festyn Rodzinny! W programie mnóstwo atrakcji dla małych i dużych!

„Bezpieczne Wakacje”, pod takim hasłem już w najbliższą sobotę (24 lipca) na stadionie sportowym „Stali” Kunów odbędzie się Festyn Rodzinny, na który zaprasza Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie. – Pandemia dała się nam we znaki w ubiegłym roku. Nie mogliśmy zorganizować ani Dni Kunowa, ani Dnia Dziecka. W tym roku, korzystając ze złagodzenia obostrzeń, chcemy zrekompensować naszym mieszkańcom ten czas, który musieli spędzać w domowej izolacji. Nic nie zastąpi bowiem kontaktów międzyludzkich – mówi Lech Łodej, zachęcając do udziału w sobotnim wydarzeniu.

Dzień Dziecka w gminie Kunów 2019 rok fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dzień Dziecka to impreza, która w gminie Kunów organizowana jest co roku. Niestety ze względu na pandemię rok temu nie mogła się odbyć. 

– W tym roku nadrabiamy zaległości, jednak zamiast Dnia Dziecka, organizujemy Festyn Rodzinny. Do wspólnej zabawy zachęcamy więc całe rodziny. Atrakcji na pewno nie zabraknie, a poprzednie lata pokazały, że najmłodsi mieszkańcy naszej gminy chętnie odpowiadają na nasze zaproszenie – mówi Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie. 

Podkreśla, że wszystkie atrakcje będą darmowe. Swoich sił dzieci będą mogły spróbować na mobilnej ściance wspinaczkowej, skorzystać z dmuchanego placu zabaw, strzelnicy łuczniczej, gier i zabaw, czy malowania twarzy. Będzie można także porozmawiać z policjantem, czy zwiedzić wóz strażacki.

Festyn rozpocznie się o godzinie 14.00, na 17.30 zaplanowano występ Zespołu „Kordian”, na 18.30 – zabawę taneczną.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Gminnej Komisji Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kunowie, firmę Perfect Door oraz TBM.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this