Znajdź nas na

REKLAMA

CarSharing od teraz jest dostępny w każdym mieście powyżej 20000 mieszkańców!

CarSharing to system wynajmowania samochodów na minuty i kilometry za pomocą telefonu. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się usług w Polsce. Pojawił się w 2017 roku i na początku objęte nim były jedynie duże miasta. Z czasem polski CarSharing rozrastał się. Pojawiły sią auta elektryczne, samochody unikatowe, sportowe, terenowe i klasyki motoryzacji. Wydawać by się mogło, że pandemia może spowolnić rozwój, jednak dla jednego z operatorów usługi trudne czasy stały się motorem rozwoju.

PANEK CarSharing

W czasie pandemii międzymiastowa komunikacja kolejowa i lotnicza praktycznie stanęła. Jedynym pewnym środkiem transportu stał się samochód. Nie każdy jednak posiadał auto w garażu, dlatego wiele osób zaczęło używać CarSharingu… i tak już zostało. To właśnie w czasie pandemii PANEK CarSharing zaczął swoją ekspansję i w ciągu kilku dni otworzył strefy w 150 polskich miastach. Teraz finalizuje swój plan i otwiera kolejne strefy wynajmu.

PANEK CarSharing

Ekspansja 2.0 już się rozpoczęła, do 9 października PANEK CarSharing będzie obecny w 250 miastach

Dostęp do samochodów na minuty zyskają miasta powyżej 20000 mieszkańców. Nie wszędzie jednak od razu pojawią się samochody. W ramach nowo otwartych stref, będzie można bezpłatnie zakończyć wynajem. Jeśli pojawią się w nich auta, będzie możliwość wynajęcia ich i podróżowania po całym kraju. Ekspansja 2.0, którą przeprowadza PANEK, pomoże przede wszystkim osobom, które wykorzystują CarSharing na dalszych dystansach. Dzięki nowym strefom ich podróże będą tańsze. Możliwość pozostawienia samochodu w nowej strefie spowoduje, że Użytkownik nie będzie płacić za postój, a w czasie kiedy nie korzysta z auta, będzie nim mógł jeździć ktoś inny.

PANEK CarSharing

Samochodów będzie coraz więcej

Poza samymi strefami, PANEK CarSharing wciąż dodaje do usługi nowe auta. Do końca roku będzie zwiększać swoją flotę. Od kilku miesięcy trwają odbiory nowych samochodów, które systematycznie pojawiają się na ulicach. Do wyboru jest obecnie ponad 20 różnych modeli.

CarSharingiem wygodnie i tanio

Każda nowo zarejestrowana w usłudze osoba może spróbować Panka za darmo. Po ściągnięciu aplikacji i skończeniu procesu rejestracji na koncie nowego użytkownika pojawia się bonus 20 zł. Można zdobyć dodatkowe 10 zł za skorzystanie ze specjalnego PANkodu czyli unikalnego hasła podanego przez znajomego, który już zarejestrował się w usłudze. W ramach programu poleceń każda osoba, zarówno polecająca jak i polecana otrzyma 10 zł do wykorzystania na przejazdy. Nie ma limitu bonusów, kod można udostępnić wielu osobom i za każdą zgarnąć bonus.

PANEK CarSharing

Pankiem za granicę

Firma już zapowiedziała, że ma bogate plany na przyszłość i zmierza w stronę wyjścia za granicę. Na ten moment PANEK CarSharing to 9-ty pod względem liczebności aut CarSharing w Europie. Ma zamiar wejść do ścisłej trójki jak najszybciej. W związku z tym, pojawią się nowe samochody i kolejne kraje na mapie aplikacji. Sądząc po dynamice rozwoju- zmian należy wypatrywać wkrótce.

Jak skorzystać?

Aby używać CarSharingu należy mieć prawo jazdy i kartę płatniczą. Po zainstalowaniu aplikacji i weryfikacji konta samochodem można pojechać od razu. Auta można wynająć we wszystkich strefach PANEK i oddawać także w ramach stref płacąc jedynie za czas i przejechane  kilometry.

Źródło informacji: PANEK CarSharing

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this