Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Chcieli wyremontować łazienkę? Teraz grozi im do 5 lat!

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 42-latkowi oraz jego 26-letniemu koledze podejrzewanym o kradzież płytek ceramicznych z jednej z ostrowieckich firm, znajdujących się przy ulicy Kilińskiego. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W czwartek do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło zawiadomienie, dotyczące kradzieży 28 opakowań płytek ceramicznych z terenu jednej z mieszczącej się przy ulicy Kilińskiego firm. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 3000 złotych.

W trakcie prowadzonych działań mundurowym z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy udało się ustalić, że skradzione mienie może znajdować się w jednym z mieszkań w mieście.

Funkcjonariusze, podczas prowadzonych działań natrafili w jednym z pomieszczeń gospodarczych na skradzione płytki ceramiczne. Skrupulatna praca ostrowieckich śledczych doprowadziła ich do ustalenia dwóch sprawców tego przestępstwa. Zatrzymali 42-latka, który usłyszał zarzut kradzieży. Drugi sprawca jest wciąż poszukiwany, chociaż jak twierdzą ostrowieccy policjanci – zatrzymanie go jest kwestią czasu.

Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. Na dłuższy czas odechce się im remontów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this