Znajdź nas na

FAKTY

Ćmielów: Wybuchła butla z gazem! Po budynku został tylko gruz! [FOTO]

Wciąż trwa akcja strażaków na terenie posesji przy ulicy Niecałej w Ćmielowie, po tym jak po godzinie 16.00 doszło tam do wybuchu butli z gazem. Z domu pozostał tylko gruz. 91 właścicielkę obiektu do szpitala przetransportowało pogotowie ratunkowe. Strażacy przeszukali już miejsce zdarzenia.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

ak poinformowała nas Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. do zdarzenia doszło tuż po godzinie 16.00 w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Niecałej w  Ćmielowie. Zadysponowano do niego  7 zastępów, łącznie 25 ratowników. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że całkowitemu zniszczeniu uległa część budynku o powierzchni 60 metrów kwadratowych.  Ze zdarzenia cudem udało się wyjść właścicielce obiektu, kobiecie w wieku 91 lat.  Nie wiemy gdzie przebywała w momencie wybuchu, ponieważ po naszym przyjeździe, udzieliliśmy jej pomocy przedmedycznej. Kobieta była bowiem poparzona, a następnie przekazaliśmy ją  pogotowiu ratunkowemu – wyjaśnia Barbara Majdak, oficer prasowy KP PSP w Ostrowcu Św. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Strażacy wciąż są obecni na miejscu zdarzenia. Naruszeniu uległa bowiem  konstrukcja budynku, znajdującego się przy zniszczonej wybuchem, dobudówce. 

– Strażacy będa teraz  stemplować konstrujjce, żeby ją zabezpieczyć – wyjaśnia Barbara Majdak. 

Przeszukano też teren gruzowiska. Na szczęście nie znaleziono nikogo pod gruzami. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this