Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Dla sierżanta Andrzeja Niedbały służba nie kończy się wraz z powrotem do domu!

Służba pełniona w Policji nigdy nie kończy się w momencie zdjęcia munduru. Udowodnił to sierżant Andrzej Niedbała, policjant ostrowieckiej komendy, który w trakcie swojego powrotu ze służby do domu, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Ostrowczanin, mając ponad pół promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę swojego Renault. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do całej sytuacji doszło (8 kwietnia)  około godziny 6.30 na ul. Leśnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wtedy to, funkcjonariusz ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy sierż. Andrzej Niedbała, wracając do domu po zakończonej służbie postanowił zrobić zakupy w miejscowym sklepie.

Stojąc w kolejce przy kasie stróż prawa zwrócił uwagę na mężczyznę, który pomimo tak wczesnej pory zakupił alkohol. Nie byłoby w tej sytuacji nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna  po wyjściu ze sklepu wsiadł do swojego auta, a po chwili wyrzucił z niego pustą już butelkę zakupionego przed chwilą trunku i odjechał. Mundurowy  widząc całe zdarzenie był przekonany, że kierujący tym pojazdem mężczyzna prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Postanowił ruszyć za kierowcą by udaremnić mu dalszą jazdę. Po chwili na ul. Jarzębinowej zatrzymał kierującego francuskim autem, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci z ostrowieckiej drogówki sprawdzili stan trzeźwości 46-latka. Okazało się, że wsiadł za kierownicę swojego auta mając ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Sprawa nietrzeźwego ostrowczanina znajdzie swój finał w sądzie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this