Znajdź nas na

FAKTY

Dzielnicowy z fotograficzną pasją!

Zawodowo pełni służbę, jako dzielnicowy w Komisariacie Policji w Ćmielowie. Pomimo wielu codziennych zadań, związanych ze służbą, znajduje czas wolny na rozwijanie swojego hobby – fotografii. Mł. asp. Adrian Sidor to dzielnicowy z pasją.

fot. Świętokrzyska Policja

Zawód policjanta to zajęcie odmienne od innych zawodów. Służba w Policji bardzo często wiąże się z nienormowanymi godzinami pracy. Przez to stróżom prawa ciężko jest wygospodarować czas na realizację własnych zainteresowań i pasji. Jednakże w szeregach świętokrzyskich mundurowych  nie brakuje osób, które posiadają hobby. Jedną z nich jest mł.asp. Adrian Sidor pełniący funkcję dzielnicowego w Komisariacie Policji w Ćmielowie.

Głównym tematem zdjęć mł. asp. Adriana Sidora są zwierzęta i krajobrazy,  nie tylko z powiatu ostrowieckiego, ale również całego kraju. Fotografia przyrody, a zwłaszcza zwierząt jest prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Łatwo je spłoszyć. Często wykonanie dobrego ujęcia wymaga od fotografa ogromnej cierpliwości i opanowania. Zwykle trzeba spędzić wiele godzin, by trafić na okazję zrobienia idealnego zdjęcia.

Źródło: Świętokrzyska Policja

Stróż prawa całymi godzinami mógłby opowiadać o swojej pasji i wychwytywaniu czasem najmniejszych detali, o których zapominamy w codziennym pośpiechu.

Zawodowo pełni służbę, jako dzielnicowy w Komisariacie Policji w Ćmielowie. Pomimo wielu codziennych zadań, związanych ze służbą, znajduje czas wolny na rozwijanie swojego hobby – fotografii.  Mł. asp. Adrian Sidor to dzielnicowy z pasją.
Źródło: Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this