Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Dzikie drużyny wyjdą na boisko!

Amatorskie drużyny powalczą o zwycięstwo. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 lutego w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 lutego.

fot. MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Przypomnijmy, że w turnieju mogą wziąć udział amatorskie drużyny składające się z 12 graczy (6 na boisku plus 6 rezerwowych) z Ostrowca Św., powiatu ostrowieckiego, jak również innych miejscowości.

Turniej rozegrany zostanie w dwóch terminach. Na 23 lutego (sobota) zaplanowano przeprowadzenie fazy grupowej (eliminacje rozgrywane równocześnie na trzech boiskach), a 24 lutego (niedziela) fazy finałowej z udziałem najlepszych zespołów (na arenie głównej hali). To kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 lutego w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój 2.39) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. 21 lutego o godzinie 14.00 zaplanowane jest też spotkanie organizacyjne z kapitanami zespołów, na którym przeprowadzone zostanie losowanie i ustalony system gry. W turnieju nie obowiązują opłaty startowe.

Pytania związane z turniejem można kierować telefonicznie pod numer: 41 247 55 16.

Źródło: MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Jolanta Smulczyńska: Powiedziała Matka Boża, że musi mieć ładną figurkę! W Nietulisku Małym mieszańcy ratują blisko 150-letnią kapliczkę!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Ostrowiecki szpital powrócił do pracy! Będzie przeprowadzał testy wykrywające przeciwciała koronawirusa!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this