Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Dzikie drużyny wyjdą na boisko!

Amatorskie drużyny powalczą o zwycięstwo. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 lutego w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 lutego.

fot. MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Przypomnijmy, że w turnieju mogą wziąć udział amatorskie drużyny składające się z 12 graczy (6 na boisku plus 6 rezerwowych) z Ostrowca Św., powiatu ostrowieckiego, jak również innych miejscowości.

Turniej rozegrany zostanie w dwóch terminach. Na 23 lutego (sobota) zaplanowano przeprowadzenie fazy grupowej (eliminacje rozgrywane równocześnie na trzech boiskach), a 24 lutego (niedziela) fazy finałowej z udziałem najlepszych zespołów (na arenie głównej hali). To kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 lutego w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój 2.39) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. 21 lutego o godzinie 14.00 zaplanowane jest też spotkanie organizacyjne z kapitanami zespołów, na którym przeprowadzone zostanie losowanie i ustalony system gry. W turnieju nie obowiązują opłaty startowe.

Pytania związane z turniejem można kierować telefonicznie pod numer: 41 247 55 16.

Źródło: MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this