Znajdź nas na

FAKTY

Gdy była w potrzebie z pomocą przyszedł dzielnicowy z komisariatu w Kunowie! Napisała podziękowania!

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęły pisemne podziękowania dla mł. asp. Mariusza Kupczyka, dzielnicowego z Komisariatu Policji w Kunowie. – Jego postawa pełna zrozumienia, zaangażowanie oraz chęć pomocy dodawała mi siłę i poczucie bezpieczeństwa – napisała kobieta. Wyraziła wdzięczność za pomoc jaką otrzymała od dzielnicowego. Podjęte przez niego działania pozwoliły na przywrócenie spokoju w rodzinie kobiety.

fot. Świętokrzyska Policja

Mł. asp. Mariusz Kupczyk policyjny mundur założył w 2013 r. Na początku kariery pełnił służbę w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. Natomiast od 2017 r. kontynuuje ją na terenie świętokrzyskiego garnizonu. Obecnie pełni służbę jako dzielnicowy w Komisariacie Policji w Kunowie. W ramach swoich obowiązków dba on o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze. Ponadto każdy może zwrócić się do niego o pomoc i poradę prawną, a także przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Jako dzielnicowy, jest zawsze blisko mieszkańców i pomaga im w różnych sprawach. W dowód swojej ogromnej wdzięczności jedna z tych osób, której pomógł, napisała podziękowanie do Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewa Wilka. Mieszkanka gminy Kunów podziękowała swojemu dzielnicowemu za zaangażowanie jakim wykazał się pomagając jej w rozwiązaniu problemów rodzinnych.
Mł. asp. Mariusz Kupczyk podkreśla, że rola dzielnicowego w społeczeństwie jest bardzo ważna, gdyż właśnie to ci funkcjonariusze Policji są najbliżej mieszkańców i znają ich problemy oraz potrzeby. Muszą przy tym wykazywać się ogromnym zaangażowaniem, empatią i skutecznością. Podziękowania za trud włożony w codzienną służbę motywują do działania i sprawiają, że wzrasta poczucie dobrze wykonanej pracy na rzecz społeczeństwa.

List kobiety potwierdził nie tylko  zaangażowanie dzielnicowego w sprawy mieszkańców, ale również skuteczność działań policjantów. 

Źródło: Świętokrzyska Policja

Przypominamy  o trwającym Plebiscycie #Super Dzielnicowy 2024. 

Jeśli chcesz docenić swojego dzielnicowego wejdź na stronę:
https://dzielnicabezstrachu.pl/
Więcej na temat plebiscytu na stronie Komendy Głównej: https://policja.pl/

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this