Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Jeden poszukiwany był 5 listami gończymi, drugi dwoma nakazami doprowadzenia!

Policjanci z zespołu poszukiwań ostrowieckiej komendy zatrzymali we wtorek dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwościowi. Do pierwszego zatrzymania doszło na terenie powiatu opatowskiego, gdzie 58-letni mężczyzna ukrywał się blisko przez rok. Drugi z mężczyzn, mieszkaniec gminy Bodzechów – poszukiwany był dwoma nakazami doprowadzenia.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Zatrzymany na terenie powiatu opatowskiego 58-latek to prawdziwy recydywista. Miał do odbycia karę ponad 7 lat pozbawienia wolności. Drugi z zatrzymanych, 36-latek – za kradzieże i oszustwa trafił do więziennej celi na najbliższe 2 lata.

We wtorek, 10 grudnia, policjanci z ostrowieckiej komendy zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób na terenie powiatu opatowskiego znaleźli 58-letniego mężczyznę, poszukiwanego 5 listami gończymi i 3 nakazami doprowadzenia. Mężczyźnie nie w smak było znaleźć się w więziennej celi, na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany.

Zatrzymany przez mundurowych 36-latek to mieszkaniec gminy Bodzechów, poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości dwoma nakazami
doprowadzenia. Teraz w więziennej celi za dokonane kradzieże i oszustwa odpokutuje przez najbliższe 2 lata.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this