Znajdź nas na

REKLAMA

Karol Okrasa ugotuje dla Farmy Świętokrzyskiej podczas BIOEXPO w Warszawie!

Od 30 września do 2 października w Ptak Warsaw Expo odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych – BIOEXPO Warsaw. To jedyne takie wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, na którym spotyka się cała branża ekologiczna. Nie zabraknie Farmy Świętokrzyskiej, firmy pochodzącej z Borii nieopodal Ostrowca Świętokrzyskiego, specjalizującej się w produkcji ekologicznych warzyw, owoców i przetworów.

Bioexpo 2021. Dla Farmy Świętokrzyskiej ugotuje Karol Okrasa fot. Farma Świętokrzyska

Na stoisku Farmy Świętokrzyskiej w piątek, 1 października pojawi się Karol Okrasa. Odwiedzający będą mogli podpatrzeć, jak gotuje z wysokiej jakości produktów Farmy Świętokrzyskiej.

– Tak duże wydarzenie zrzeszające branżę ekologiczną, to znakomita okazja, żeby zobaczyć jak rozwija się rynek bio w Polsce, co się na nim zmienia i z jakimi nowościami już wkrótce będziemy mieć do czynienia. Stałym elementem spotkania są również panele, na których będzie można posłuchać inspirujących dyskusji ekspertów z branży. Dla nas, jako firmy pochodzącej z województwa świętokrzyskiego to także szansa na promocję własnego regionu i pochodzących z niego produktów. Cieszymy się, że będzie nas w tym wspierał Karol Okrasa – mówi Łukasz Gębka, prezes Farmy Świętokrzyskiej.

BIOEXPO Warsaw, to wydarzenie, które przyciąga całą branżę ekologiczną z Europy Środkowo-Wschodniej. W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także startup-y oraz instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in. jednostki certyfikujące).

Na Targach BIOEXPO nie zabraknie Farmy Świętokrzyskiej
fot. Farma Świętokrzyska

Na tym międzynarodowym wydarzeniu kupcy, producenci i sprzedawcy mają szansę na wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i rozmowy o ekspansji na rynki zagraniczne.  

Farma Świętokrzyska to jedna z największych polskich firm oferujących ekologiczne warzywa, owoce oraz przetwory, prowadząca certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne. Firma, która powstała w 2002 roku, aktualnie na 348 hektarach uprawia ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców. We własnej przetwórni produkuje obecnie ponad 70 produktów bio, bazujących na zdrowych, autorskich recepturach. Farma Świętokrzyska współpracuje zarówno z dużymi sieciami handlowymi, jak i odbiorcami hurtowymi i detalicznymi. Swoje produkty oferuje również we własnym sklepie internetowym BIOzFarmy.pl.

fot. Farma Świętokrzyska

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this