Znajdź nas na

SPORT

Kolejna zmiana trenera w ostrowieckim KSZO 1929!

Zarząd KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski na oficjalnej stronie klubu poinformował, że z dniem 31 sierpnia – Przemysław Cecherz przestaje pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie ostrowiecka drużyna zajmuje 16 pozycję w tabeli, zdobywając dwa punkty, przegrywając trzy spotkania i remisując dwa. Czy kolejna zmiana trenera będzie receptą już nawet nie sukces tej drużyny, a chociażby na ustabilizowanie sytuacji w klubie i zahamuje serię porażek?

Fot. https://www.kszo1929ostrowiec.pl/2021/08/31/oswiadczenie-zarzadu-kp-kszo-1929-2/

Jak na oficjalnej stronie klubu poinformował Zarząd KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Przemysław Cecharz nie jest już trenerem pierwszej drużyny. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

– „ Nowym trenerem został znany ostrowieckiej publiczności, niedawny trener Wisły Sandomierz Rafał Wójcik. Nowy szkoleniowiec związał się umową do czerwca 2022” – czytamy w oświadczeniu. Rafał Wójcik ma 43 lata, pochodzi  z Dąbrowy Tarnowskiej. Był byłym szkoleniowcem zespołów OKS Opatów, KSZO SSA oraz ich rezerw, Orląt Radzyń Podlaski, Pogoni Siedlce, Stali Mielec, Nadwiślan Góra, Stali Stalowa Wola, Bytovii Bytów (asystent), Górnika Łęczna, Wisły Sandomierz. Swoje pierwsze kroki na murawie stawiał w drużynie LKS Żabno, z której trafił do Wisły Kraków, a następnie do KSZO Ostrowiec Św. Kolejnymi zespołami w jakich grał były: Star Starachowice, Korona Kielce, ponownie KSZO oraz Kolejarz Stróże i Świt Ćmielów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this