Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

KSZO 1929 po dwóch sparingach

Piłkarze KP KSZO 1929 rozegrali wczoraj (26 stycznia) w Staszowie dwa sparingi, z drugoligową Siarką Tarnobrzeg i z czwartoligową Olimpią Pogonią Staszów.

fot. KP KSZO 1929

Pierwszy z meczy zakończył się dla ostrowieckiej drużyny porażką 1:3 (0:0). Drugie spotkaniu KP KSZO 1929 zakończyło zwycięstwem 1:0 (0:0). W związku z planowanymi transferami trener KP KSZO 1929 Marcin Wróbel wystawił w składzie drużyny dwóch testowanych zawodników, bramkarza Pawła Pawlusa z Sokoła Sieniawa i obrońcę Filipa Rogozinskiego ze Zdrój Busko-Zdrój. Kluczowe jest pozyskanie nowego bramkarza. Co do testowanego napastnika Damiana Kupisza, temat pozostaje zamknięty.

We wczorajszych springach zabrakło na boisku braci Gruntów, Stanisława Sarwickiego, Piotra Jedlikowskiego i Kamila Dziadowicza. Dla trenera była to świetna okazja, żeby przyjrzeć się bliżej młodym zawodnikom. W dwóch sparingach na murawie mogliśmy zobaczyć takich zawodników, jak: Michał Wróbel, Hubert Sobczyk i Jakub Osowski. Zwycięskiego gola w spotkaniu z Pogonią Staszów zdobył właśnie Jakub Osowski.

Obecnie priorytetem dla kubu jest pozyskanie nowego bramkarza. Najbliższe sparingi pokażą czy KP KSZO 1929 zasilą testowani zawodnicy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Małgorzata Ślusarz: Przeszło dwa lata pielęgniarki w ośrodku zdrowia w Waśniowie były poniżane, traktowane w nieodpowiedni sposób!

FAKTY

Radni z Klubu PiS: Jesteśmy na granicy miasta prezydenckiego! Opozycja przeciwko absolutorium dla prezydenta!

FAKTY

Wakacje 2020: euro tańsze nie będzie!

FAKTY

Mieszkańcy powiatu ostrowieckiego postawili na Andrzeja Dudę!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this