Znajdź nas na

FAKTY

Leżała w wysokiej trawie, była zziębnięta i skrajnie wyczerpana! Z pomocą seniorce przyszli ostrowieccy mundurowi!

Niespełna dwie godziny trwały poszukiwania 76-latki, która zaginęła wczoraj w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kobieta wyszła z domu o godzinie 9.00 i „ślad po niej zaginął”. Wyziębioną i skrajnie wyczerpaną seniorkę odnaleźli ostrowieccy dzielnicowi. Mundurowi udzielili 76-latce pierwszej pomocy i przekazali załodze karetki pogotowia.

Źródło: The Stocks

Wczoraj (28 marca)  około godziny 18.30 dyżurny ostrowieckiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu starszej, schorowanej kobiety. Z relacji rodziny seniorki wynikało, że 76-latka nie informując nikogo, wyszła z domu o godzinie 09.00. Z uwagi na okoliczności zaginięcia, wiek kobiety oraz jej schorzenia natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze. Stróże prawa rozmawiali z osobami z najbliższego otoczenia 76-latki, szukając wskazówek co do miejsca jej przebywania. Sprawdzili także rejon pobliskiego cmentarza, przystanków autobusowych oraz okolicznych dróżek, którymi mogła przemieszczać się zaginiona.

Po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia, w wysokiej trawie seniorkę  odnaleźli dzielnicowi z ostrowieckiej komendy. 76-latka była wyziębiona i skrajnie wyczerpana. Kobieta nie była w stanie sama się wydostać. Mł. asp. Jacek Orzechowski i sierż. szt. Marcin Bis udzielili kobiecie pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali wezwanej na miejsce załodze karetki pogotowia ratunkowego, która przewiozła ją do szpitala.

To nie pierwsze tego typu działanie podjęte przez ostrowieckich mundurowych. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this