Znajdź nas na

FAKTY

Łupem złodzieja padły perfumy i… szczoteczki do zębów! Ostrowczanin wpadł w ręce mundurowych!

W ręce mundurowych z Ostrowca Świętokrzyskiego wpadł 36-letni ostrowczanin. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież i kradzież zuchwałą artykułów przemysłowych z jednej z ostrowieckich drogerii. Wartość strat oszacowano na kwotę blisko 850 złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Adobe Stock

W poniedziałek, 19 kwietnia policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 36-latka podejrzanego o kradzieże artykułów przemysłowych z jednej z ostrowieckich drogerii. 

W toku wykonywanych czynności stróże prawa odwiedzili mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. 36-latek przyznał się do dwóch kradzieży, których dopuścił się na początku kwietnia. Jego łupem padły wtedy perfumy i szczoteczka do zębów. Wartość strat oszacowano na kwotę blisko 550 złotych. W połowie kwietnia, w tym samym sklepie ostrowczanin dokonał kradzieży zuchwałej. Ze sklepowej półki zniknęła wtedy szczoteczka do zębów o wartości blisko 300 złotych. Łącznie łupem złodzieja padło mienie o wartości blisko 850 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 36-latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed prokuratorem.

Za kradzież zuchwałą Kodeks Karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this