Znajdź nas na

FAKTY

Małgorzata Kowalska z PSP w Kunowie nagrodzona przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty!

Tuż przed Dniem Edukacji Narodowej, w piątek 13 października w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Ich celem było uhonorowanie pracy, zaangażowania, pasji i poświęcenia nauczycieli z województwa świętokrzyskiego, którzy wzorowo wypełniają swoją misję edukacyjną. Wśród nagrodzonych osób znalazła się Małgorzata Kowalska, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kunowie.

Od lewej: Dorota Opara, dyrektor PSP imienia Antoniego Hedy Szarego w Kunowie, Kazimierz Mądzik, kurator oświaty w Kielcach i Małgorzata Kowalska, wicedyrektor PSP w Kunowie, która otrzymała nagrodę podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Źródło: PSP w Kunowie

Podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej wśród osób odznaczonych, nagrodzonych i wyróżnionych znalazła się Małgorzata Kowalska, wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. A. Hedy „Szarego” w Kunowie. Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Nagrodę Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, którą wręczył jej Kazimierz Mądzik, kurator oświaty.

Ten ogromny sukces był możliwy dzięki efektywnej współpracy Małgorzaty Kowalskiej z organem prowadzącym szkołę, jej dyrekcją, nauczycielami, uczniami i rodzicami.

Podczas tej wyjątkowej uroczystości Małgorzacie Kowalskiej towarzyszyła Dorota Opara – dyrektor PSP w Kunowie. 

Dodatkową atrakcją dla uczestników wydarzenia były występy uczniów szkoły muzycznej.

Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Nagrodę Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, którą wręczył jej Kazimierz Mądzik, kurator oświaty.
Źródło: PSP w Kunowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this