Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Maluchy z przedszkola w Szewnie z wizytą w Starej Dębowej Woli! Był grill, dyskoteka i przejażdżka wozem!

Okazuje się, że bez telefonu komórkowego, tabletu, czy gier komputerowych, w które o zgrozo grają już przedszkolaki, można żyć i świetnie się bawić. Wystarczy tylko pomysł i chęci. Takich alternatywnych sposobów na spędzanie wolnego czasu swoim podopiecznym przekazuje Niepubliczne Przedszkole przy Parafii Świętego Mikołaja w Szewnie. 5 czerwca maluchy pojechały na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego do Starej Dębowej Woli.

fot. Niepubliczne Przedszkole Przy Parafii Świętego Mikołaja w Szewnie

Na początek na dzieci czekała wycieczka na wozie zaprzężonym w konie, dzięki której mogły podziwiać piękno otaczającej ich przyrody, a trasa była bajkowa – przebiegała przez las. Gdy dzieci wróciły ponownie na miejsce czkał na nich już przygotowany basen z kulkami, dmuchana zjeżdżalnia oraz plac zabaw. Dodatkowo gospodarz zorganizował dla dzieci zawody w przeciąganiu liny, a także mecz piłki nożnej. W ramach posiłku czekały przepyszne kiełbaski z grilla. Dzieci mogły także podglądać, jak właściciel karmił swoje piękne konie. Na koniec był też czas na taniec. Norbert Januchta, właściciel Gospodarstwa Agroturystycznego w Starej Dębowej Woli przygotował dyskotekę. Całość wyjazdu dopełniła pogoda, która udała się bezdyskusyjnie. Dzieci były bardzo zadowolone i niechętnie wracały z wycieczki do domu.

fot. Niepubliczne Przedszkole Przy Parafii Świętego Mikołaja w Szewnie

– Dlaczego zdecydowaliśmy się na taka formę wycieczki? Przede wszystkim stawiamy na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Tu mieliśmy właśnie taką możliwość. Blisko natury i lasu oddychając świeżym powietrzem dzieciaki mogły korzystać z atrakcji do woli. Teren jest idealnie zabezpieczony i ogrodzony, z daleka od drogi i samochodów. Od zawsze mówi się, że taka forma aktywności idealnie wpływa na dotlenienie się naszego organizmu, lepiej wtedy pracuje nasz mózg, serce czy układ oddechowy. Radość naszych dzieci pokazała, że lepiej nie mogliśmy spędzać naszego wspólnego czasu. Nie trzeba szukać miejsc oddalonych o gigantyczna liczbę kilometrów i jechać w obie strony po kilka godzin. Zwłaszcza, że nasz region ma do zaoferowania wiele interesujących zakamarków na wspólne spędzanie czasu – tłumaczy Dalida Feledyn, wychowawca w Niepublicznym Przedszkolu przy Parafii Świętego Mikołaja w Szewnie.

fot. Niepubliczne Przedszkole Przy Parafii Świętego Mikołaja w Szewnie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dyrektorzy ostrowieckiego szpitala lekceważą zasady bezpieczeństwa! Na co jeszcze stać Andrzeja Gruzę?

FAKTY

Czeski film w ostrowieckim szpitalu!

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this