Znajdź nas na

FAKTY

Marihuanę trzymał w piwnicy!

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu ostrowczaninowi, który w swojej piwnicy przechowywał ponad 20 gramów marihuany. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych, ponieważ w trakcie patrolu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na jednym z osiedli, zaczął się „dziwnie” zachowywać.

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim od pewnego czasu podejrzewali, że 35-letni mieszkaniec naszego miasta może mieć związek z narkotykowym procederem. Jak się okazało intuicja ich nie zawiodła.

Wczoraj, 31 lipca, w  trakcie popołudniowego patrolu jednego z osiedli napotkali mężczyznę, który na ich widok zaczął nienaturalnie nerwowo się zachowywać. Podczas kontroli w kieszeni spodni 35-latka, funkcjonariusze ujawnili skręta papierowego z zawartością suszu roślinnego. W związku ze znaleziskiem mundurowi wraz z mężczyzną udali się do jego mieszkania, gdzie w trakcie czynności w pomieszczeniach piwnicy znaleźli pudełko oraz zawiniątko z zawartością 20 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz dwie kruszarki z tworzywa. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających.

Za to przestępstwo może grozić mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Samorządowe Kolegium Odwoławcze przyznało nam rację! Jak zachowa się ostrowiecki urząd miasta?

FAKTY

Coraz więcej pytań wokół projektu rewitalizacji Bałtowa!

FAKTY

Wizyta dyplomatów, środki na oddziały położnicze i dofinansowanie unijne – tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie!

FAKTY

Czy dyrektor ostrowieckiego szpitala manipuluje faktami?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this