Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Miała blisko 2 promile, autem przewoziła pięcioro swoich dzieci i nietrzeźwego pasażera!

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 32-letnia mieszkanka gminy Bodzechów, która prowadziła osobowego Seata mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Wraz z nią autem podróżował nietrzeźwy 47-letni pasażer i pięcioro dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Teraz 32-latka ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (2 listopada) kilka minut przed godziną 16.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o jadącym w stronę Ćmielowa Seacie. Z przekazanych informacji wynikało, że samochodem tym przewożona ma być zbyt duża ilość pasażerów. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze miejscowej drogówki. Po chwili na ul. Mariana Raciborskiego w Ćmielowie zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą hiszpańskiego pojazdu znajdowała się 32-letnia mieszkanka gminy Bodzechów. Od kobiety wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała ona blisko 2 promile. Kobieta nie jechała sama. 32-latka wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością. W stanie nietrzeźwości i bez uprawnień do kierowania przewoziła, również nietrzeźwego, 47-latka oraz pięcioro swoich dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Na domiar złego jechały one bez wymaganych fotelików ochronnych, z trudem mieszcząc się na tylnej kanapie samochodu.

Ostrowiccy mundurowi przypominają, że za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia. Jeżeli jednak sąd uzna, że swoim zachowaniem 32-latka naraziła dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this