Znajdź nas na

PO GODZINACH

Miejskiej Centrum Kultury w Ostrowcu Św. przygotowuje się do kiermaszu świątecznego! Do udziału zaprasza wystawców!

W Miejskim Centrum Kultury trwają przygotowania do świątecznego kiermaszu. Jacek Kowalczyk, dyrektor MCK-u do udziału zaprasza wystawców z powiatu ostrowieckiego. – Zachęcamy lokalnych przedsiębiorców, a także tych z okolic do tego, aby zgłaszali się do nas i wynajmowali od nas nieodpłatnie powierzchnie, gdzie będę mogli przez te trzy dni sprzedawać elementy świąteczne i okołoświąteczne – mówi dyrektor MCK-u.

Widok na ostrowiecki Rynek, grudzień 2020 r. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Miejskiej Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowuje się do kiermaszu świątecznego, który odbywać się będzie na ostrowieckim Rynku od 16 (czwartek) do 19 grudnia (sobota). 

– Myślę, że to jest taki czas robienia zakupów, takich drobnych elementów typu rękodzieło, które pojawiają się na naszych choinkach, ale myślę, że także produktów, które posłużą nam do przygotowania świątecznych potraw , czy kolacji wigilijnej – mówi Jacek Kowalczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Św.  

Do udziału w kiermaszu zaprasza wystawców z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale i powiatu ostrowieckiego. W szczególności przedsiębiorców, którzy mają w swojej ofercie ozdoby świąteczne, stroiki, ciasta, pierniki, rękodzieło oraz upominki. 

Zapisy prowadzone są w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Św. lub od numerem telefonu: 41 247 65 80.

W czwartek, 16 grudnia rozświetlona zostanie choinka, która stanie na ostrowieckim Rynku. 

– Choinka jest ważnym elementem dekoracji naszego Rynku. Planujemy też sporo  aktywności około świątecznej. Zachęcamy, aby przyjść tego dnia na Rynek z najmłodszymi. Myślę, że pojawiają się też upominki przedświąteczne  – podsumowuje Jacek Kowalczyk.

Źródło: Miejskiej Centrum Kultury w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this