Znajdź nas na

FAKTY

Mieszkaniec gminy Bodzechów ukradł rower i narzędzia budowlane!

Różnego rodzaju narzędzia budowlane oraz rower padły łupem mieszkańca gminy Bodzechów, który włamał się do jednego z domów jednorodzinnych w Ostrowcu Św. Wartość start pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 4 500 złotych. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością  Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustali i zatrzymali 34-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do niezamieszkałego domu jednorodzinnego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Do zdarzenia miało dojść na ul. Żabiej Ostrowcu Świętokrzyskim.  Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany wówczas sprawca po wybiciu okna w piwnicy dostał się do wnętrza budynku. Łupem włamywacza padły rożnego rodzaju narzędzia budowlane oraz rower. Wartość start pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 4 500 złotych.  

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Ich praca pozwoliła na ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa. Włamywaczem okazał się 34-letni mieszkaniec gminy Bodzechów. Śledczy odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut  kradzieży z włamaniem. Teraz zgodnie z Kodeksem Karnym za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this