Znajdź nas na

FAKTY

Miód z bałtowskich pól trafił na biurko prezesa! Hubert Żądło: W ulu i trutnie też muszą być, ale miodu z nich nie będzie!

Miód z bałtowskich pól trafił w ręce Jarosław Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości, podczas niedzielnego (3 lipca) spotkania z działaczami i sympatykami partii rządzącej, a także mieszkańcami Ostrowca Św. i powiatu ostrowieckiego. Upominek prezesowi wręczyli Dorota Przygoda, radna Rady Gminy w Bałtowie, a także Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów.

Miody Jarosławowi Kaczyńskiemu wręczyli Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów i Dorota Przygoda, radna Rady Gminy w Bałtowie fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

– Mam zaszczyt podziękować panu za wizytę w Ostrowcu Św., za to, że nasze miasto znalazło się na trasie pańskich spotkań z Polakami.  Niech symbolicznym dowodem tych podziękowań naszych będą te kwiaty, ale to jeszcze nie wszystko panie prezesie. Mamy tutaj słodki upominek ,miód z piękne gminy Bałtów – mówił Andrzej Kryj, poseł na Sejm RP, który prowadził niedzielne spotkanie, żegnając prezesa PiS. 

Kwiaty wręczyły mu Emilia Łupina, radna Rady Powiatu Ostrowieckiego z Klubu PiS i Renata Duda, radna miejska z Klubu PIS.  Miody z bałtowskich pól zaś: Dorota Przygoda, radna Rady Gminy w Bałtowie i sołtys Rudki Bałtowskiej, a także Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów.  

Od lewej: Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów, Dorota Przygoda, radna Rady Gminy w Bałtowie i Andrzej Kryj, poseł na Sejm RP
fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

– Panie prezesie w dowód pańskiego uznania ten drobny upominek od nas i taka sugestia: na koniec ciężkiego dnia, po wysłuchaniu takich osób, jak te, które tu dziś krzyczały. Żeby pan prezes otworzył słoik i żeby tak sobie pomyślał, że to co czyni PiS i pan prezes, to jest słodki miód dla Polski, a to, co oni, no to cóż. W ulu i trutnie też muszą być, ale miodu z nich nie będzie. Smacznego życzę – podsumował wójt gminy Bałtów. 

1 Comment

1 Comment

  1. alak

    9 lipca, 2022 at 15:50

    Dowcipne, jak kawały prezesa Jarozbawa o Krysi i Stasiu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this