Znajdź nas na

REKLAMA

Mocny akcent Farmy Świętokrzyskiej na II Kongresie Nowoczesnej Dystrybucji!

Branża handlowa w Polsce stoi dziś przed ogromnym wyzwaniem jakim jest transformacja cyfrowa. Szansą na wymianę doświadczeń dla przedstawicieli branży handlowej stał się Kongres Nowoczesnej Dystrybucji, w tym roku w nieco innej, hybrydowej formie. – To ważne wydarzenie dla sektora handlu, przetwórstwa i branż powiązanych. Nie mogło zabraknąć tam także naszej lokalnej marki – Farmy Świętokrzyskiej. Kongres pozwala na wymianę doświadczeń, integrację branży handlowej, a także wskazuje kierunki rozwoju – wyjaśnia Łukasz Gębka, właściciel Farmy Świętokrzyskiej.

Źródło: MMC Polska

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji to unikatowe wydarzenie na konferencyjnej mapie Polski. Integruje branżę handlową, pozwala na wymianę doświadczeń uczestników rynku, wskazuje na wyzwania i kierunki rozwoju. Tegoroczna edycja odbywała się w dniach 27-28 października i została zrealizowana w formie online.

– Jest też  platformą do dialogu z przedstawicielami rządu i administracji państwowej, wymiany doświadczeń z liderami rynku, pretekstem  do rozmów  z wybitnymi ekspertami, a także szansą nawiązania relacji biznesowych, wyznaczania strategicznych kierunków działania w sektorze handlu w Polsce w obszarach: nowych  technologii i transformacji cyfrowej, nowego modelu  biznesu oraz new post-pandemic reality, perspektywy współpracy handlu, przetwórstwa i dystrybucji, zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu – wylicza Łukasz Gębka, właściciel Farmy Świętokrzyskiej.

Łukasz Gębka, właściciel Farmy Świętokrzyskiej.

Tematem tegorocznej edycji Kongresu był m.in. wzrost znaczenia e-commerce, wygody i łatwości zakupów, nacisk na jakość skonfrontowanych z  ceną produktów, zwiększona siła marek własnych i lokalnego  patriotyzmu. 

– Jako przedsiębiorca z dużym doświadczeniem w branży eko poruszyłem m.in temat zagadnień związanych z rozwojem  sektora e-commerce, czyli stricte związanych z  bezpieczeństwem i wygodą zakupów. Dyskutowaliśmy na temat  świadomości  konsumentów w zakresie produktów wysokiej jakości, istoty zdrowego odżywiania, konieczność współpracy branży, zwłaszcza w kontekście epidemii koronawirusa, wspieranie polskich producentów, a także  wpływu kiszonek na zdrowie i  wzrost odporności – wyjaśnia Łukasz Gębka.

Źródło: Farma Świętokrzyska

Zauważa, że paradoksalnie w czasie pandemii koronawirusa,  konsumenci bardziej świadomie podejmują teraz decyzje zakupowe, w tym żywieniowe.

– W sklepie internetowym BiozFarmy.pl wzrosła sprzedaż, w tym sprzedaż niepasteryzowanych kiszonek – podsumowuje.

Farma Świętokrzyska to ekologiczne warzywa i owoce bezpośrednio od rolnika oraz projekt edukacyjny, to także  największy polski dostawca ekologicznych warzyw.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this