Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Morderstwo w ostrowieckim Domu Pomocy Społecznej? Zatrzymano dwóch podejrzanych!

Nie żyje 63-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Prokuratura bada czy do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie!

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Wczoraj około godz. 18.00 w jednym z domów pomocy społecznej w Ostrowcu Św. pielęgniarka została poinformowana, że 63-letni pensjonariusz potrzebuje pomocy – Ewelina Wrzesieńa, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu

Na miejsce skierowana została załoga karetki pogotowia. Przystąpiono do próby udzielenia pomocy medycznej, niestety mężczyzna, na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Na miejscu policjanci ustalili, że obrażenia jakie posiadał na ciele 63-latek wskazują na to, że do jego śmierci przyczynić się mogły inne osoby. Na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci dokonywali czynności mające na celu zabezpieczenie śladów oraz wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

– W związku ze sprawą zostało zatrzymanych dwóch innych pensjonariuszy, w wieku 50 i 56 lat. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi młodszy miał ponad 2 promile, a starszy z nich ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – dodaje Ewelina Wrzesińska.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this