Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Muzeum w Krzemionkach przygotowało niespodziankę dla najmłodszych!

Dzień Dziecka to święto wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy i powiatu. Nie zapomniało o nich Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki, które już jutro, od godziny 10.00 zaprasza wszystkie dzieci na świetną zabawę. W programie także niespodzianki!

Zdjęcie ilustracyjne

– Jeśli masz ochotę spędzić ten radosny dzień w pięknym otoczeniu przyrody Rezerwatu Krzemionki, zjedz śniadanko i przyjedź na godzinę 10.00 do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki (Sudół 135a) – zachęcają organizatorzy.

W programie przygotowano liczne zajęcia plastyczne, a także gry i zagadki terenowe. Organizatorzy postanowili zachować także w tajemnicy kilka niespodzianek.

– Nie zdradzimy wszystkich szczegółów związanych z planem obchodów Dnia Dziecka w Muzeum, abyś mógł być pozytywnie zaskoczony. Na wytrwałych uczestników zaplanowanych przez nas działań czekają nagrody – zachęcają.

Rozpoczęcie świętowania Dnia Dziecka w sobotę, 1 czerwca o godz. 10.00. Czas trwania imprezy zaplanowano na 2-3 godziny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod 41 330 45 50 wew. 61 lub mailowej na adres promocja@krzemionki.info. Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this