Znajdź nas na

PO GODZINACH

Muzeum w Krzemionkach przygotowało niespodziankę dla najmłodszych!

Dzień Dziecka to święto wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy i powiatu. Nie zapomniało o nich Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki, które już jutro, od godziny 10.00 zaprasza wszystkie dzieci na świetną zabawę. W programie także niespodzianki!

Zdjęcie ilustracyjne

– Jeśli masz ochotę spędzić ten radosny dzień w pięknym otoczeniu przyrody Rezerwatu Krzemionki, zjedz śniadanko i przyjedź na godzinę 10.00 do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki (Sudół 135a) – zachęcają organizatorzy.

W programie przygotowano liczne zajęcia plastyczne, a także gry i zagadki terenowe. Organizatorzy postanowili zachować także w tajemnicy kilka niespodzianek.

– Nie zdradzimy wszystkich szczegółów związanych z planem obchodów Dnia Dziecka w Muzeum, abyś mógł być pozytywnie zaskoczony. Na wytrwałych uczestników zaplanowanych przez nas działań czekają nagrody – zachęcają.

Rozpoczęcie świętowania Dnia Dziecka w sobotę, 1 czerwca o godz. 10.00. Czas trwania imprezy zaplanowano na 2-3 godziny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod 41 330 45 50 wew. 61 lub mailowej na adres promocja@krzemionki.info. Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this