Znajdź nas na

FAKTY

Najpierw pobił, później ukradł 180 zł, karty płatnicze, dokumenty i telefon!

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 49-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o dokonanie rozboju na 38-latce. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie 180 złotych, dokumentów, karty płatnicze i telefon komórkowy. Zebrany materiał dowodowy jeszcze dziś zostanie złożony do prokuratury wraz z wnioskiem o zastosowanie wobec ostrowczanina środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: Adobe Stock

W minioną środę , 23 czerwca ok.  godz. 15.20, ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o  rozboju na terenie miasta. Z relacji 38-letniej zgłaszającej wynikało, że kiedy przebywała w towarzystwie swojego znajomego, wywiązała się sprzeczka. 49-latek zaczął zachowywać się agresywnie i zażądał od niej  pieniędzy. Kiedy kobieta odmówiła,  mężczyzna zaczął zadawać jej uderzenia po twarzy i głowie. Po chwili agresor wyrwał kobiecie portfel, w którym znajdowało się  180 złotych, dokumenty, karty płatnicze oraz telefon komórkowy. 

Źródło: Świętokrzyska Policja

Po kilku minutach od zdarzenia 49-letni podejrzany o rozbój został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Ostrowcu Św. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Stróże prawa odzyskali skradzione mienie oraz część pieniędzy.

Jeszcze dziś zebrany w tej sprawie materiał dowodowy wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu zostanie skierowany do prokuratora. Za popełnione  przestępstwo 49-latkowi grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this