Znajdź nas na

FAKTY

Nie zdążyłeś wziąć udziału w spisie powszechnym? Masz ostatnią szansę! Do 15.30 „spiszesz się” w ostrowieckim urzędzie miasta!

Czwartek jest ostatnim dniem, gdy można wziąć udział w spisie powszechnym. Spis jest obowiązkowy, a odmowa wzięcia w nim udziału wiąże się z karą w wysokości do 5 tys. zł. Z pomocą mieszkańcom Ostrowca Św. wyszedł ostrowiecki urząd miasta. Spisać można się od 8.00 do 15.30 w budynku przy ulicy Jana Głogowskiego w Ostrowcu Św.

Fot. Łukasz Grudninewski/naOSTRO.info

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. Spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Jest obowiązkowy i kończy się właśnie dzisiaj (w czwartek, 30 września). 

Spisać można się przez internet, telefonicznie lub  metodą wywiadu bezpośredniego.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Za odmowę wzięcia w nim udziału grozi kara w wysokości do 5 tysięcy złotych.

Dziś (czwartek, 30 września) każdy, kto nie wziął jeszcze udziału w spisie może zrobić to w budynku Urzędu Miasta w Ostrowcu Św. przy ulicy Jana Głogowskiego w godzinach od 8.00 do 15.30. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this