Znajdź nas na

FAKTY

Niecodzienna wizyta na komendzie w Końskich!

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj (piątek, 30 czerwca) w Końskich. Na komendzie zjawił się 45-latek najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. Jeśli podejrzenia mundurowych się potwierdzą może grozić mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Adobe Stock

Wczoraj (piątek, 30 czerwca) po południu do Komendy Powiatowej Policji w Końskich zgłosił się 45-latek. W związku z otrzymanym wezwaniem, stawił się do zespołu wykroczeń. W trakcie czynności mundurowi nabrali podejrzeń, iż mieszkaniec gminy Końskie może znajdować się pod działaniem środków odurzających. Policjant zapytał 45-latka w jaki sposób dotarł do komendy i czy zażywał zakazane specyfiki. Mężczyzna przyznał, że przyjechał samochodem, lecz zaprzeczył by zażywał jakiekolwiek narkotyki. Natomiast krótko później wykonany test, wykazał w organizmie 45-latka obecność środków odurzających. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a jego próbka krwi trafi do laboratoryjnych badań.

Za kierowanie pojazdem pod działaniem narkotyków ustawodawca przewidział karę do 2 lat pozbawienia wolności, wysoką grzywnę oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami.   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this