Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowczanin odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków!

44-letni ostrowczanin może mieć spore kłopoty. Nie dość, że ukradł samochód osobowy, to jeszcze mundurowi ujawnili przy nim amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

fot. Świętokrzyska Policja

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Policjanci z ostrowieckiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu. Z relacji zgłaszającego wynikało, iż po zakończonej jeździe zaparkował on pojazd przed swoją posesją. Jak tłumaczył, z uwagi na fakt, iż mieszka w spokojnej okolicy pojazd pozostawił otwarty wraz z kluczykami znajdującymi się w środku. Opel jednak zniknął.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich, wykonując swoje czynności, już po kilku godzin aby namierzyć sprawcę kradzieży, którym okazał się 44-letni mieszkaniec Ostrowca Św. Kradzież pojazdu to nie jedyne zmartwienie mężczyzny, gdyż w trakcie zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy nim narkotyki w postaci amfetaminy. Finalnie pojazd wrócił do właściciela, a sprawca kradzieży usłyszał już zarzuty. Za kradzież 44-latkowi może grozić kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat natomiast za posiadanie narkotyków do 3 lat pozbawienia wolności. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this