Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ostrowiec Św.: Dyrektor do spraw lecznictwa z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa!

Adam Karolik, dyrektor do spraw lecznictwa w Zespole Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. otrzymał dziś pozytywny wynik testu przesiewowego na obecność koronawirusa. Lekarz czuje się dobrze i aktualnie poddał się samoizolacji. – Jestem lekko przeziębiony, ponieważ pracuję w szpitalu, a także ze względu na zwykłą ludzką odpowiedzialność, wykonałem wymaz, który dał wynik pozytywny – wyjaśnia Adam Karolik.

Zdjęcie ilustracyjne Adam Karolik, dyrektor ds. lecznictwa w Zespole Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dziś rano (12 listopada) Adam Karolik otrzymał pozytywny wynik testu antygenowego na obecność  koronawirusa. 

– Rano pobrałem sobie wymaz,który wyszedł pozytywnie w kierunku koronawirusa, poddałem się 10-dniowej przymusowej izolacji domowej. Wyjechałem poza Ostrowiec Św. – wyjaśnia Adam Karolik. 

Dodaje, że podczas jego nieobecności jego obowiązki przejął doktor Dariusz Tumulec, kierownik Oddziału Wewnętrznego II  ostrowieckiego szpitala. 

– Doktor Dariusz Tumulec to doświadczony lekarz, który przed laty sprawował już podobna funkcję   – wyjaśnia Adam Karolik. Podkreśla, że szpital jest bezpieczny, choć wciąż boryka się z trudną sytuacją kadrową i wisi nad nim „widmo” zamknięcia kolejnego oddziału. Brakuje  głównie kadry pielęgniarskiej.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this