Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ostrowiec Św.: Okradł jeden z warsztatów samochodowych! Wpadł w ręce mundurowych!

Pod koniec maja na terenie jednego z warsztatów samochodowych w Ostrowcu Św. doszło do kradzieży części samochodowych. Wartość strat oszacowano wówczas na 10 000 zł. Wczoraj w ręce ostrowieckich mundurowych z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wpadł podejrzany 35-latek. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Świętokrzyska Policja

Wczoraj (wtorek, 14 czerwca) policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży części samochodowych. Do zdarzenia doszło pod koniec maja na terenie jednego z warsztatów samochodowych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, nieznany wówczas sprawca, bądź sprawcy, dostali się na plac warsztatu, gdzie z wnętrza niezamkniętego samochodu dokonali kradzieży różnego rodzaju części samochodowych. 

Ich łupem padły m.in. 4 koła, dwa amortyzatory ze sprężynami oraz radio. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 10 000 złotych. Zaraz po otrzymaniu zawiadomienia o kradzieży sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich, którzy wczoraj (14 czerwca) namierzyli odpowiedzialnego za ten czyn mężczyznę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Ostrowca Św. Jeszcze tego samego dnia ostrowczanin usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Dodatkowo w trakcie prowadzonych w sprawie czynności stróże prawa odzyskali i zabezpieczyli część skradzionego mienia.

Teraz za kradzież 35-letniemu ostrowczaninowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this